elo!!!!!!
Wczoraj byłem u cioci na majówce. Która i tak nie wypaliła bo padało, ale i tak było zajefajnie. Dzięki pewnej osobie otwarłem się bardziej na świat..... i...... to była najlepsza decyzja w moim życiu!!!!!! hahahahaha nigdy tak bardzo się nie uśmiałem... dowiedziałem się, że ma rower, który jeździ w jedną stronę i to na poważnie!!!!!!! Albo moja mama.... tata kupił jej buty.... i... no dobra nie nic hahahaha Nie mogę się doczekać szkoły, te spotkania ze znajomymi i wygłupy na lekcjach, youtube na matmie, żarty na polskim, kłótnie na przyrodzie, ach ja chce szkołę. Kocham ją. Ci nauczyciele, którzy wychodzą na sprawdzianach, gdy prosimy... Jedno sławo-chce szkołę
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz