niedziela, 4 maja 2014

Majówka

elo!!!!!!


Wczoraj byłem u cioci na majówce. Która i tak nie wypaliła bo padało, ale i tak było zajefajnie. Dzięki pewnej osobie otwarłem się bardziej na świat..... i...... to była najlepsza decyzja w moim życiu!!!!!! hahahahaha nigdy tak bardzo się nie uśmiałem... dowiedziałem się, że ma rower, który jeździ w jedną stronę i to na poważnie!!!!!!! Albo moja mama.... tata kupił jej buty.... i... no dobra nie nic hahahaha Nie mogę się doczekać szkoły, te spotkania ze znajomymi i wygłupy na lekcjach, youtube na matmie, żarty na polskim, kłótnie na przyrodzie, ach ja chce szkołę. Kocham ją. Ci nauczyciele, którzy wychodzą na sprawdzianach, gdy prosimy... Jedno sławo-chce szkołę

czwartek, 1 maja 2014

Wprowadzenie

                          SIEMANKO

To jest mój pierwszy post. No..... Jest Majówka!!!!!!!!!!!!!!! A ja siedze w domu :( . No ale trudno. Poza tym to jest dopiero 1 dzień więc może BĘDZIE LEPIEJ. Za niedługo koniec roku. Boże nie mogę się doczekać WAKACJI. No ale wtedy będzie też pożegnanie z moją klasą. Z niektórymi się nie zobacze w przyszłym roku :(. No ale Żyję się dalej. I na szczęście nic tego nie zmieni :). A więc.... na blogu będe pisać o... o.... o życiu, o tym co mnie spotyka, o moich BARDZO głupich pomysłach itd. Mam nadzieje, że wam się spodoba,


Zapraszam do odwiedzania :)